Polish English Russian

baterie logo

BATERIA NEXE RIVA W FINALE KONKURSU DOBRY WZÓR 2012 

Do tegorocznej, 19 edycji konkursu DOBRY WZÓR na najlepiej zaprojektowane produkty
i usługi na polskim rynku, zgłoszono 187 produktów i usług.
Wiodącą sferą jak co roku była sfera domu – 125 produktów. W sferze pracy i publicznej konkurowało 25 produktów,a w sferze usług 12.

3397 2Bateria NEXE RIVA została finalistą konkursu „Dobry Wzór 2012" Do tegorocznej, 19 edycji konkursu DOBRY WZÓR na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku, zgłoszono 187 produktów i usług. Wiodącą sferą jak co roku była sfera domu – 125 produktów. W sferze pracy i publicznej konkurowało 25 produktów , a w sferze usług 12. W kategorii „Sfera domu" nasza bateria kuchenna z serii NEXE RIVA 3397 znalazła się
w gronie ścisłych finalistów konkursu „Dobry Wzór 2012".

Bateria NEXE RIVA 3397 to nowoczesna i praktyczna koncepcja projektowa rozwiązująca problem nietypowych miejsc montażu. Można ją nachylać aż do pozycji leżącej. Daje to możliwość zamontowania jej pod oknem, we wnęce lub innym problematycznym miejscu. "Sfera Domu" to kategoria o szerokiej rozpiętości produktowej, wśród finalistów znalazły się doskonale znane marki: Zepter, Nokia, Citroen, Sony, Zelmer, Nikon oraz wiele innych mniej znanych, ale znających wartość dobrego wzornictwa brandów. 

Fotorelacja z wystawy pokonkursowej >>>

 

 

Serwis gwarancyny NEXE
w 48h od daty zgłoszenia
reklamacyjnego arrow 
nexe armatura 39

                        © COPYRIGHT BY PERFEXIM LTD 2013